Sesja Dziecięca Art

Fotografia artystyczna
Strona główna » Sesja Dziecięca Art

Artystczna Fotografia Dziecięca Fine Art  Łódź

Sesja Dziecięca Art

fotografia, która zachwyca

Sesja artystyczna to fotografia portretowa, która zachwyca w bajkowy sposób. Jest trochę jak nie z tego świata jak pędzlem malowana. Nie sposób się w niej nie zakochać. Zapraszam do mnie, jeśli czujesz, że chcesz przenieść się do tego świata Ty lub Twoja pociecha i zrobić sesję, o której nie zapomnicie.

Powiedz mi kim jesteś w środku? Wojowniczką, królową, a może delikatnym kwiatem? Na tej sesji możesz być kim chcesz.

Zanim spotkamy się w studio omawiamy szczegółowo sesję, efekt, który chcesz uzyskać, omawiamy kardy, ubiór makijaż i uczesanie. Na każdym etapie będę z Tobą, dokładnie wszystko wytłumaczę i pomogę.

Fotografie malarskie są ponadczasowe. Taką sesję możemy wykonać w moim studiu, jak i w plenerze. Te zdjęcia będą zachwycać teraz i za 20 lat.

Oceniają mnie

W jakim wieku najlepiej wykonać Sesje Art?

Taką sesje najlepiej wykonać w wieku 6 lat i powyżej. Na tej sesji wymagane jest skupienie i konieczność pozowania, ponadto konieczna jest wyjątkowa fryzura i częste poprawki, co w przypadku młodszych dzieci byłoby trudne do osiągnięcia.

Co otrzymam z takiej artystycznej sesji

Z sesji otrzymasz 5 magicznych zdjęć poddanych specjalnej, autorskiej obróbce, galerie online oraz odbitki w formacie 15×23.

Cennik

Dodatkowe

Pytania o sesje dziecięcą Art

Jak mam przygotować się do sesji?

Przed sesją spotykam się klientem, aby omówić wszystkie ważne elementy sesji.
Na sesje wymagane jest staranne uczesanie i makijaż — to w przypadku osób dorosłych. Stylizacje udostępniam ja, dlatego nie trzeba się o nie martwić.

Przede wszystkim przed sesją trzeba się wyluzować i pamiętać, że ja we wszystkim pomogę, podpowiem i będę zawsze, kiedy potrzeba.

Czy jest możliwa tutaj sesja tematyczna?

Tak, na sesji Art można wcielić się w jakąś bajkową lub historyczną postać. Wymaga to jednak dokładnego omówienia i przygotowań.

Jak długo czeka się na zdjęcia?

Na zdjęcia czeka się około 3 tygodni.

Jak długo trwa taka sesja?

Sesja trwa około dwóch godzin.

Czy mogę sama wybrać finalne zdjęcia?

Tak, przed finalną obróbką wysyłam klientowi galerie ze zdjęciami do wyboru. Klient sam decyduje, które zdjęcia chce otrzymać.