Sesja Portretowa

Artystyczna Fotografia Rodzinna i Dziecięca
Strona główna » Sesja Portretowa

Artystyczna Fotografia Portretowa Rodzinna i Dziecięca w Łodzi

Portretowa Sesja Rodzinna i Dziecięca

fotografia, która zachwyca

Portretowa sesja rodzinna i dziecięca to fotografia, która zachwyca w bajkowy sposób. Jest trochę jak nie z tego świata jak pędzlem malowana. Nie sposób się w niej nie zakochać. Zapraszam do mnie, jeśli czujesz, że chcesz przenieść się do tego świata Ty, Twoja pociecha lub Wasza rodzina i zrobić fotograficzną sesję rodzinną, o której nie zapomnicie.

Powiedz mi kim jesteś w środku? Wojowniczką, królową, a może delikatnym kwiatem? Na tej sesji możesz być kim chcesz.

Zanim spotkamy się w studio omawiamy szczegółowo sesję, efekt, który chcesz uzyskać, omawiamy kardy, ubiór makijaż i uczesanie. Na każdym etapie będę z Tobą, dokładnie wszystko wytłumaczę i pomogę.

Artystyczne sesje portretowe, dziecięce czy rodzinne są ponadczasowe. Taką sesję możemy wykonać w moim studiu w Łodzi lub Bełchatowie. Te zdjęcia będą zachwycać teraz i za 20 lat.

Oceniają mnie

W jakim wieku najlepiej wykonać Sesje Art?

Taką sesje najlepiej wykonać w wieku 6 lat i powyżej. Na tej sesji wymagane jest skupienie i konieczność pozowania, ponadto konieczna jest wyjątkowa fryzura i częste poprawki, co w przypadku młodszych dzieci byłoby trudne do osiągnięcia.

Co otrzymam z takiej sesji?

Z sesji otrzymasz 5 magicznych zdjęć poddanych specjalnej, autorskiej obróbce, galerie online oraz odbitki w formacie 15×23.

Cennik

Dodatkowe

Pytania o sesje dziecięcą Art

Jak mam przygotować się do sesji?

Przed sesją spotykam się klientem, aby omówić wszystkie ważne elementy sesji.
Na sesje wymagane jest staranne uczesanie i makijaż — to w przypadku osób dorosłych. Stylizacje udostępniam ja, dlatego nie trzeba się o nie martwić.

Przede wszystkim przed sesją trzeba się wyluzować i pamiętać, że ja we wszystkim pomogę, podpowiem i będę zawsze, kiedy potrzeba.

Czy jest możliwa tutaj sesja tematyczna?

Tak, na sesji Art można wcielić się w jakąś bajkową lub historyczną postać. Wymaga to jednak dokładnego omówienia i przygotowań.

Jak długo czeka się na zdjęcia?

Na zdjęcia czeka się około 3 tygodni.

Jak długo trwa taka sesja?

Sesja trwa około dwóch godzin.

Czy mogę sama wybrać finalne zdjęcia?

Tak, przed finalną obróbką wysyłam klientowi galerie ze zdjęciami do wyboru. Klient sam decyduje, które zdjęcia chce otrzymać.

Oceń!
4 / 5