Sesja Ciążowa

Sesja Brzuszkowa
Strona główna » Sesja Ciążowa

Sesja Ciążowa i Sesja Brzuszkowa Łódź Piotrków Bełchatów

Zdjęcia Ciążowe

w oczekiwaniu na cud…

Czas ciąży to piękny i jedyny w swoim rodzaju stan dla kobiety, dlatego warto zachować te chwile w pamięci na zawsze dzięki profesjonalnej sesji ciążowej, tym bardziej, że ciąża kiedyś się skończy. W czasie sesji brzuszkowej skupiam się na ekscytacji ukazującej piękne uczucie oczekiwania, zwracam uwagę na kształty, cienie, emocje i miłość między rodzicami, a dzieckiem w najczystszej postaci.

Zdjecia ciążowe zatrzymują cudowny moment oczekiwania na cud.

Oceniają mnie

Sesja Ciążowa w Studio

W moim Studiu Malutki Świat powstaje również fotografia ciążowa. Tutaj z wykorzystaniem światła studyjnego tworzą się delikatne i subtelne kadry. Jest to fotografia bardziej intymna, stworzona przede wszystkim dla kobiety, ponieważ to ona jest w centrum uwagi. W przyjaznej atmosferze, bawiąc się stylizacjami i światłem mam swój malutki, ale jednak udział w tworzeniu wspomnień i pięknej pamiątki.

Sesja Ciążowa w Plenerze

Zdjęcia ciążowe w plenerze mają swój nietypowy urok, ponieważ sami z pomocą natury możemy wykreować piękny bajkowy klimat. Bez względu, czy to lato, zima lub inna pora roku. Takie sesji brzuszkowe możemy robić przez cały rok.

Jak pracuję przy sesji brzuszkowej?

Taka sesja trwa zwykle od 2 do 3 godzin i odbywa się w moim studio w Bełchatowie lub w plenerze. Całość stylizacji jest w moich rękach, dlatego jeśli chcesz na chwilkę oderwać się od rzeczywistości, zrobić się na bóstwo i odpocząć przed obiektywem, to zapraszam do mnie! Zajmę się Tobą, powiem jak pozować i co jest Ci potrzebne na sesję, abyś nie musiała się niepotrzebnie stresować.

Do Waszej dyspozycji jest fryzjerka z którą współpracuje, makijażystka oraz stylizacje w postaci pięknych sukien w różnych kolorach i fasonach do wyboru.

Co otrzymasz z sesji ciążowej?

Z sesji ciążowej otrzymujesz 10 wybranych zdjęć w galerii online oraz odbitki w ozdobnym opakowaniu.

Cennik

Dodatkowe

Pytania o sesje ciążową

Kiedy najlepiej wykonać sesje ciążową?

Sesję ciążową najlepiej wykonać w okolicach 7-8 miesiąca, kiedy brzuszek jest odpowiednio duży i można go ładnie wyeksponować. Najważniejsze jest jednak Twoje samopoczucie, dlatego jeśli obawiasz się, że możesz nieco spuchnąć albo powoli zaczyna boleć Cię kręgosłup, nie odciągaj zanadto w czasie sesji. Ma to być dla Ciebie przede wszystkim miłe doświadczenie.

Chciałabym sesję ciążową w studio i w plenerze. Czy jest to możliwe?

Oczywiście, że tak. Przed sesją spotykamy się na rozmowę aby ustalić jak sesja ma wyglądać i gdzie ma się odbyć. Wiadomo, że w sesjach plenerowych w grę wchodzi pogoda, dlatego w miesiącach jesiennozimowych, trzeba czasem przełożyć sesje plenerową w oczekiwaniu na lepszą pogodę.

Sesja ciążowa w domu. Czy jest taka możliwość?

Oczywiście, że tak. Taką sesję powinnismy sobie omówić jakiś czas wcześniej, omówić jej styl i miejsce w jakim mamy ją wykonać.

Sesja ciążowa w domu, to nie tylko mieszkanie, ale zarówno może to być, np. wynajęty pokój lub apartament hotelowy lub inne wybrane miejsce. Tutaj moża sie pokusić o dowolny klimat, może być nowocześnie lub bardziej tradycyjnie.

Koszty z tym związane, są po Waszej stronie.

Kiedy powinnam zarezerwować termin na sesję brzuszkową?

Na sesję brzuszkową najlepiej rezerować termin, około 4 tygodnie przed samą sesją. Ten czas pozwoli nam lepiej się poznać, omówić wizję sesji i dodatki, aby efekt zachwycał. W końcu musi być pięknie.

Jak przygotować się do sesji ciążowej?

Przede wszystkim, trzeba zabrać ze sobą dobry nastrój. Trzeba również zadbać o efektowną fryzurę i niecodzienny makijaż.

Współpracuję z makijażystką i stylistką fryzur, która sprawi, że podczas sesji będziesz czuła się jak bogini.

Ta usługa płatna dodatkowo 300 zł.

Jak się ubrać do sesji ciążowej? Czy muszę mieć własne stylizacje i dodatki?

Ze swojej strony zapewniam suknie do sesji plenerowych i studyjnych. Bieliznę i inne stroje należy przywieźć ze sobą.

Jeżeli chodzi o sesje ciążowe w domu, to tutaj możecie zaproponować coś od siebie. Ja mogę ewentualnie doradzić 🙂

Ile osób może uczestniczyć w sesji brzuszkowej?

Najlepiej aby w sesji brzuszkowej uczestniczył tylko partner i starsze rodzeństwo, ponieważ to z ich udziałem powstaną piękne kadry. Inne osoby mogą niepotrzebnie stresować i rozpraszać.

Ile czasu trwa sesja ciążowa?

Sesja ciążowa w studio lub w domu trwa około dwóch godzin. Jeżeli chodzi o sesję brzuszkową w plenerze, to z reguły czas jest trwania zamyka po tzrech godzinach wspólnego spaceru 🙂

Jak długo będę czekała na gotowe zdjęcia ciążowe?

W ciągu 14 dni roboczych przekazuję Ci gotowe obrobione zdjęcia, które wybierasz samodzielnie. Czas potrzebny do wykonania albumów wymaga kolejnych 10 dni roboczych.