Sesja Ciążowa

Magiczna Sesja Ciążowa Łódź
Strona główna » Sesja Ciążowa

Sesja Ciążowa i Sesja Brzuszkowa Łódź Bełchatów

Fotografia Ciążowa

w oczekiwaniu na cud…

Czas ciąży to piękny i jedyny w swoim rodzaju stan dla kobiety, dlatego warto zachować te chwile w pamięci na zawsze dzięki profesjonalnej sesji ciążowej, tym bardziej, że ciąża kiedyś się skończy. W czasie sesji ciążowejskupiam się na ekscytacji ukazującej piękne uczucie oczekiwania, zwracam uwagę na kształty, cienie, emocje i miłość między rodzicami, a dzieckiem w najczystszej postaci.

Zdjecia ciążowe zatrzymują cudowny moment oczekiwania na cud.

Oceniają mnie

Sesji ciążowa w studio. Dlaczego jest taka fajna?

Sesja ciążowa Łódź to przede wszystkim fajna zabawa bez skrępowania, ale również magiczny czas dla przyszłej mamy. W otoczeniu przeróżnych stylizacji, ciepłej atmosfery i luźnej rozmowy tworze Wasze fotografie.

To właśnie studio daje nam możliwość intymności, która jest niezbędna dla przyszłej mamy, dzięki czemu powstają również kadry subtelnej kobiecości w tym cudownym czasie oczekiwania.

Ma być romantycznie? Seksownie? Czy z pierwiastkiem szaleństwa? Będzie tak, jak chcesz czuć się podczas sesji.

Jak pracuję przy takiej sesji ciążowej?

Taka sesja trwa zwykle od 1 do 2 godzin i odbywa się w moim studio w Łodzi. Całość stylizacji jest w moich rękach, dlatego jeśli chcesz na chwilkę oderwać się od rzeczywistości, zrobić się na bóstwo i odpocząć przed obiektywem, to zapraszam do mnie! Zajmę się Tobą, powiem jak pozować i co jest Ci potrzebne na sesję, abyś nie musiała się niepotrzebnie stresować.

Co otrzymasz z sesji ciążowej?

Z sesji ciążowej otrzymujesz 10 magicznych zdjęć w galerii online oraz odbitki w ozdobnym opakowaniu. I najważniejsze! Zadowolenie 😀

Cennik

Dodatkowe Informace

SESJA CIĄŻOWA ŁÓDŹ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Sesja ciążowa - kiedy najlepiej ją wykonać?

Sesję ciążową Łódź najlepiej wykonać w okolicach 7-8 miesiąca, kiedy brzuszek jest odpowiednio duży i można go ładnie wyeksponować. Najważniejsze jest jednak Twoje samopoczucie, dlatego jeśli obawiasz się, że możesz nieco spuchnąć albo powoli zaczyna boleć Cię kręgosłup, nie odciągaj zanadto w czasie sesji. Ma to być dla Ciebie przede wszystkim miłe doświadczenie.

Chciałabym sesję ciążową w studio i w plenerze. Czy jest to możliwe?

Wykonuję tylko sesje ciążowe w studio, ponieważ tutaj mam całkowity wpływ na scenografię, na światło, czy chociażby pogodę 😉  Do tego moją dziedziną jest fotografia artystyczna i w takich warunkach, sesjach ciążowych najlepiej się czuję. Dodatkową zaletą jest całkowita anonimowość, czy komfort pracy. W studiu bez skrępowania możecie się przebrać lub napić kawy 😀

Kiedy powinnam zarezerwować termin na sesję brzuszkową?

Na sesję brzuszkową najlepiej rezerować termin, około 2 tygodnie przed samą sesją. Ten czas pozwoli nam lepiej się poznać, omówić wizję sesji i dodatki, aby efekt zachwycał. W końcu musi być pięknie. Jeśli jednak zdecydujesz się w ostatniej chwili na sesje ciążową, zrobię wszystko co w mojej mocy, aby ją wykonać dla Ciebie.

Jak przygotować się do sesji ciążowej?

Przede wszystkim, trzeba zabrać ze sobą dobry nastrój. Trzeba również zadbać o efektowną fryzurę i niecodzienny makijaż, aby efekty sesji były jak najlepsze, a Twoje samopoczucie i zadowolenie z siebie sięgnęło maximum.

Sesja Ciążowa - jak się ubrać i czy muszę mieć własne stylizacje i dodatki?

Ze swojej strony zapewniam suknie do sesji studyjnych. Bieliznę i inne stroje należy przywieźć ze sobą.

Fotografia Ciążowa - Ile osób może uczestniczyć w takiej sesji?

Najlepiej aby w takiej sesji uczestniczył tylko partner i starsze rodzeństwo, ponieważ to z ich udziałem powstaną piękne kadry. Inne osoby mogą niepotrzebnie stresować i rozpraszać Was w czasie wykonywania takiej fotografii ciążowej.

Ile czasu trwa sesja ciążowa?

Sesja ciążowa w studiu trwa około dwóch godzin, lub krócej w zależności od wybranego pakietu.

Jak długo będę czekała na gotowe zdjęcia ciążowe?

W ciągu 30 dni roboczych przekazuję Ci gotowe obrobione zdjęcia, które wybierasz samodzielnie. Czas potrzebny do wykonania albumów wymaga kolejnych 10 dni roboczych.

Oceń!
18 / 5