Sesja Rodzinna

Fotograficzna Sesja Rodzinna Łódź
Strona główna » Sesja Rodzinna

Sesja Rodzinna i Sesja Portretowa Łódź

Sesja Rodzinna

fotografia rodzinna, która zachwyca

 

Sesja rodzinna, to jedna z moich ulubionych fotografii. Powodów jest wiele, ale najważniejsze z nich, to emocje, miłość, więzi, które tworzycie od pierwszego spojrzenia w oczy nowo narodzonego dziecka i nie chodzi tylko o rodziców, ale i dziadków, cioć, czy wujków. Sesja dziecięca to słońce, uśmiech i czysta miłość. Tak jest! Uwierz mi.

Fotografia rodzinna, to magiczne zdjęcia studyjne Twoich pociech, rodzeństwa, wspólne zdjęcia z rodzicami, dziadkami, czy kuzynami. Możliwości jest wiele, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia. W moim studiu stworzyłam atmosferę luzu, nie narzucam swojej wizji, aczkolwiek podpowiadam co będzie wyglądało dobrze, a co super. Fotografia rodzinna to najlepsza pamiątka.

Zanim spotkamy się w studio, wcześniej omawiamy szczegółowo sesję i efekt, który chcesz uzyskać. Do tego omawiamy kadry, ubiór, makijaż i uczesanie. Na każdym etapie naszej współpracy będę z Tobą, dokładnie wszystko wytłumaczę i pomogę.

Zdjęciowa sesja rodzinna Łódź, fotografia dziecięca, to coś, co nie powinno długo czekać, bo czas ucieka i nie czeka. I jestem przekonana, że te zdjęcia będą zachwycać teraz i za 20 lat.

Gdzie wykonać taką sesję rodzinną? Wykonasz ją w moim studiu w Łodzi lub Bełchatowie.  Więc, jeśli jesteś z Łodzi lub okolic, to zapraszam serdecznie do mojego świata na magiczne sesje zdjęciowe.

 

Oceniają mnie

Sesja rodzinna? Czy warto wykonać takie zdjęcia?

Jeśli pragniecie magicznych zdjęć, pokazujących emocje w subtelnych kadrach, w jakości wielokrotnie przewyższającej zdjęcia wykonane telefonem, to zawsze warto. Takie zdjęcia z sesji rodzinnej otrzymacie nie tylko w formie gotowych już wydruków, ale również w formie cyfrowej, co oznacza, że możecie powielać je dowolnie, jak również tworzyć z nich piękne obrazy, czy kalendarze ścienne.

Jak przygotować się do rodzinnej sesji zdjęciowej?

Do zdjęciowej sesji rodzinnej przygotowujemy się w luźnej rozmowie kilka dni przed sesją. Omawiamy Wasze oczekiwania na sesji, rozmawiamy o kadrach, stylizacjach, makijażu i fryzurze. Po tej rozmowie wiecie jak sesja będzie przebiegać i ile będzie trwać. Na sesje koniecznie trzeba zabrać dobry humor i pozytywne nastawienie, resztę opanujemy bez problemu.

Co otrzymam ze zdjęciowej sesji rodzinnej?

Z sesji rodzinnej lub dziecięcej, w zależności od pakietu, który wybierzesz – otrzymasz magiczne zdjęcia poddane specjalnej, autorskiej obróbce, galerie online oraz odbitki w formacie 15×23.

Cennik

Dodatkowe informacje

Fotografia rodzinna – pytania i odpowiedzi

Czy zdjęciową sesję rodzinną mogę połączyć z sesją dziecięcą z okazji roczku?

Jeśli chcecie zrobić pamiątkę dla dziecka w postaci dziecięcej sesji zdjęciowej na 1 roczek, to oczywiście można przy okazji zrobić sesję rodzinną z rodzicami i rodzeństwem. Warto wówczas wybrać odpowiedni pakiet z większą ilością zdjęć.

Wykonuje Pani fotografię rodzinną i dziecięcą. Czy jest możliwość wykonania innej sesji tematycznej?

Tak. Możliwa jest dziecięca sesja na roczek, z okazji dnia babci i dziadka, czy sesja świąteczna.

Jak długo czeka się na zdjęcia z sesji zdjęciowej?

Na zdjęcia z wykonanej sesji czeka się około 3 tygodni.

Jak długo trwa zdjęciowa sesja rodzinna?

Sesja rodzinna Łódź trwa około dwóch godzin lub krócej, w zależności od wybranego pakietu sesji.

Sesja rodzinna. Jak się ubrać?

Na sesję zdjęciową rodzinną lub dziecięcą można ubrać się według własnego uznania, lub skorzystać z garderoby fotografa, jeśli takową posiada. W moim studio udostępniam stylizacje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jeśli planujesz skorzystać w własnej garderoby, pamiętaj, aby kolorystyka wszystkich osób biorących udział w sesji była spójna. Ubrania powinny być gładkie bez wzorów, czy napisów. Zawsze najlepiej sprawdza się prostota i kolory ziemii.

 

W jakim mieście Pani pracuje i z jakim wyprzedzeniem należy umówić się na sesję zdjęciową?

Pracuje w studiu w Łodzi oraz w Bełchatowie. Na zdjęciową sesję rodzinną lub dziecięcą należy umówić się z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Można skontaktować się ze mną telefoniczne, maliowo lub poprzez messenger.

Portret dziecięcy. Czy można go wykonać podczas zdjęciowej sesji w studiu?

Tak. Podczas rodzinnej, lub dziecięcej sesji w studiu wykonuje również portret każdego dziecka uczestniczącego w sesji.

Oceń!
19 / 5