FOTOGRAF CHRZEST

Fotograf na Chrzest Łódź
Strona główna » Zdjęcia z Chrztu

Fotograf na Chrzest Łódź Bełchatów

Zdjęcia z Chrztu Świętego

to najlepsza pamiątka dla dziecka

Chrzest święty to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia niejednokrotnie przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i dziecku, kiedy już dorośnie. Jako fotograf na chrzest, chętnie podejmę się tego zadania, aby te wspólne chwile stały się piękną pamiątką i osobiście wierzę w to, że ten dzień będzie pod każdym względem wyjątkowy dla Was i Waszej pociechy.

Jako fotograf na Chrzest, chcę zapewnić Wam coś, co będzie z Wami na zawsze. Coś, co pokaże emocje i magiczne momenty ten podniosłej chwili. Tym czymś będą subtelne fotografie, które robię z sercem i pasją. Reportaż fotograficzny pokazuje minuta po minucie, co działo się danego dnia. Zdjęcia z chrztu ułożone chronologicznie układają się w historie.

Oceniają mnie

Zdjęcia z Chrztu Świętego – Reportaż

Mam dla Was kilka moich wybranych reportaży z Chrztu Świętego, gdzie możecie zobaczyć moją pracę i to coś, czego nie można opisać słowami. Zobaczycie tam zdjęcia z chrztu Łódź, w które włożyłam dużo serca, zaangażowania i pasji.

Zdjęcia z Chrztu Świętego Nadii

Chrzest Święty Nadii odbył się w pięknym kościele w malowniczej okolicy Pogoda sprzyjała od rana, dlatego nie było przeszkód, aby fotografować na zewnątrz. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia rozpoczęłam w domu rodzinnym Nadii. Już od progu...

Obejrzyj...

Fotograf na Chrzest w Łodzi Reportaż

Reportaż Zdjęciowy z Chrztu Świętego Neli

Dzień Chrztu świętego Neli był dniem niezwykle udanym Mimo iż blisko było do jesieni, pogoda była piękna, słoneczna i ciepła. U Neli fotoreportaż zaczął się dopiero w kościele, ale nie przeszkodziło to w stworzeniu pięknej fotograficznej historii....

Obejrzyj...

Reportaż z Chrztu Świętego w Bełchatowie

Reportaż Zdjęciowy z Chrztu Świętego Nikodema

Chrzest Święty Nikodema był wielkim przeżyciem dla jego rodziców i rodziny Każdy szczegół zaplanowany był w największej staranności, co oczywiście nie umknęło mojej uwadze. Stonowane kolory, beże, biele i zieleń, kolory natury i ciepłego lata...

Obejrzyj...

Fotografia z Chrztu Świętego w Bełchatowie

Zdjęcia z Chrztu Świętego Tosi

Chrzest Święty Tosi, to rodzinna atmosfera w asyście złotych promieni słonecznych. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia rozpoczęłam w domu rodzinnym Tosi. Gdy przybyłam na miejsce dziewczynka smacznie drzemała, miałam więc chwile czasu, aby...

Obejrzyj...

Fotograf na Chrzest Kamieńsk Wrzosowa

Opowiem Wam, jak pracuje jako fotograf na chrzest Łódź

Jako fotograf na chrzest, reportaż z chrztu świętego rozpoczynam od zdjęć w domu, w którym będą przygotowania, tzn. ubieranie maluszka. Dlaczego to takie ważne w reportażu? Te chwile zasługują na uwagę, ponieważ wspomnienia z czasem bledną, ubranko do chrztu, buciki, bukiecik, świeca, to wszystko może ulec zniszczeniu, zagubić się. Zdjęcia pozostaną. Poza tym reportaż z chrztu świętego fajnie się układa, gdy ma swój początek w domu rodzinnym dziecka.

Następny etap to zdjęcia w kościele w czasie trwania mszy i co najważniejsze, sam moment chrztu. Po mszy zawsze robię wspólne zdjęcie z księdzem, jeśli jest taka możliwość i rodzinne zdjęcie przed ołtarzem.

Zdjęcia z chrztu w restauracji to przede wszystkim toast i tort dla maluszka, zdjęcia bawiących się dzieci i fotografie plenerowe rodziców i dziecka, chrzestnych z dzieckiem, babć i dziadków z maluszkiem, a także cioć i wujków. W zasadzie nie ma ograniczeń, każdy, kto chce zdjęcie z dzieckiem, takie otrzyma. Wykorzystuje malownicze otoczenie restauracji, aby stworzyć ciepłe, pełne miłości kadry dziecka i jego najbliższych.

Jeśli pogoda nie pozwala na zdjęcia plenerowe — zdjęcia pozowane robię na sali bądź w moim studiu fotograficznym w innym dniu.

Dlaczego warto zrobić pełny reportaż zdjęciowy z chrztu i co z niego otrzymam?

Pełny reportaż zdjęciowy opowie historie tego szczególnego dnia, uchwyci wszystkie ważne elementy, uśmiechy, skupienie, najbliższych Waszemu sercu. Pokaże co jest ważne tu i teraz i co będzie ważne po latach, czyli niezwykła pamiątka z różnych chwil danego dnia. Zdjęcia pozowane tego nie pokażą.

Otrzymasz przede wszystkim satysfakcję z tego, że nic nie umknęło i zostanie z Wami na zawsze. Ponadto 150 autorsko obrobionych zdjęć z chrztu świętego, foto książkę na 50 wybranych przez Was zdjęć i galerie online.

Sesja z chrztu św. w studio?

Nie mam sprawy. Jako profesjonalny fotograf na chrzest Łódź posiadam własne, bogato wyposażone studio, gdzie możemy zrobić taką sesję z chrztu, a przy tym kilka dodatkowych ujęć pozowanych. Jeżeli jesteście zainteresowani taką formą, to zapraszam do kontaktu.

Ile kosztuje fotograf na chrzest?

Na rynku ceną są różne. Ja przygotowałam trzy pakiety, które są dopasowane do każdej kieszeni. Idą za nimi wysoka jakość zdjęć ze chrztu, obsługa jak i doświadczenie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotograficzną na chrzest święty.

Cennik

Dodatkowe

Fotograf Chrzest – pytania i odpowiedzi

Interesuje nas pełny reportaż zdjęciowy, począwszy od zdjęć z chrztu w domowym otoczeniu. Ile czasu będą trwały zdjęcia w domu?

Jako fotograf na chrzest, przyjeżdżam do domu godzinę przed mszą w kościele. Na sam koniec, gdy dziecko jest ubierane, robię zdjęcia domowników, czasem Chrzestnych, jeśli są, dziadków i rodziców. Powstają również zdjęcia detali, czyli ubranka, bucików, bukieciku, świecy i szatki, gdy jest to chrzest.

W ofercie pełnego reportażu zdjęciowego z chrztu jest mini sesja plenerowa w danym dniu. Co jeśli nie będzie pogody?

Jeśli pogoda nie pozwala na zrobienie mini sesji plenerowej, wówczas robię zdjęcia pozowane z najbliższymi na sali, gdzie odbywa się przyjęcie, natomiast na zdjęcia plenerowe samego dziecka umawiam się na inny dzień.

Chcielibyśmy zdjęcia z chrztu tylko w kościele, czy jest taka możliwość?

Tak, oferta jest ruchoma i można ją dostosować do indywidualnych wymagań. Jednak minimalna wartość usługi wynosi 900 zł.

Czy jako fotograf na chrzest robi Pani zdjęcia w restauracji?

Do restauracji przyjeżdżam po obiedzie, robię zdjęcia tortu, toastu i zdjęcia plenerowe w jej otoczeniu oraz zdjęcia pozowane z rodziną. Nie robię zdjęć gości przy stołach. Moja obecność w restauracji to maksymalnie 1,5 godziny i w tym czasie musimy się zmieścić.

Wykonuje Pani sesje z chrztu w studio? Czy wcześniej trzeba się umawiać i ile ona trwa?

Sesje z chrztu w studio, tak samo jak sam reportaż umawiamy termin oraz godzinę takiej sesji, ponieważ wcześniej trzeba odpowiednio studio przygotować. Czas samej sesji to około 30 minut.

Czy zdjęcia do fotoksiążki możemy wybrać sami?

Tak, zdjęcia do foto książki wybiera klient.

Oceń!
5 / 5