Fotograf Komunia

Zdjęcia komunijne Łódź
Strona główna » Zdjęcia Komunijne

Fotograf Komunia Bełchatów Piotrków

Fotografia Komunijna

to najlepsza pamiątka z komunii świętej

Pierwsza komunia święta to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Zdjęcia komunijne z tego wydarzenia niejednokrotnie przywołają wspomnienia zarówno Wam, jak i dziecku, kiedy już dorośnie. Jako fotograf na komunię, chętnie podejmę się tego zadania, aby chwile tego dnia stały się piękną pamiątką i osobiście wierzę w to, że ten dzień będzie pod każdym względem wyjątkowy dla Was i Waszej pociechy.

Dzięki fotografii komunijnej, zapewnię Wam coś, co będzie z Wami na zawsze. Coś, co pokaże emocje i magiczne momenty tej podniosłej chwili. Tym czymś będą subtelne zdjęcia z komunii, które robię z sercem i pasją, reportaż fotograficzny pokaże minutę po minucie, co działo się tego dnia. Zdjęcia komunijne ułożone chronologicznie pokażą piękną historię z tego ważnego dnia.

Oceniają mnie

Zdjęcia Komunijne w Plenerze

Poniżej przedstawiam Wam moje wybrane zdjęcia komunijne, które powstały w plenerze.

Zobacz mój reportaż z Komunii Świętej

Interesuje Was pełny reportaż komunijny? Zapoznajcie się z moimi zdjęciami komunijnymi, które ukazują w sposób delikatny, a zarazem subtelny wyniosłość tego nadwyczajnego, dnia jakim jest Sakrament Pierwszej Komunii Świętej.

Zdjęcia Komunijne z Pierwszej Komunii Lenki

Pierwsza Komunia Święta Lenki Ten dzień był dla mnie szczególnie ważny, ponieważ dzisiaj nie tylko byłam fotografem, ale przede wszystkim mamą. Lenka to moja córka, moja mała córeczka, która jeszcze przed chwilą była słodkim bobasem, a teraz...

Obejrzyj...

Zdjęcie z komunijnej sesji plenerowej

Mini Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej Pauliny

Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej Pauliny Zdjęcia komunijne z reportażu Pauli zaczęły się nietypowo, ponieważ dopiero w restauracji. Dzień był wyjątkowo upalny, a otoczenie, w którym odbywało się przyjęcie, bajkowe. Dodatkowo goście przybyli...

Obejrzyj...

fotografia komunijna

Opowiem Wam, jak pracuje jako fotograf na komunię

Jako fotograf komunijny, reportaż z Pierwszej Komunii Świętej rozpoczynam od zdjęć w domu, w którym będą przygotowania, czyli ubieranie i wspólne chwile z rodziną przed wyjściem do kościoła. Dlaczego to takie ważne w reportażu? Te chwile zasługują na uwagę, ponieważ wspomnienia z czasem bledną, a zdjęcia z Tych wyjątkowych chwil pozostaną. Poza tym reportaż z Pierwszej Komunii Świętej fajnie się układa, gdy ma swój początek w domu rodzinnym dziecka.

Następny etap to zdjęcia przed kościołem, przed i po uroczystości. Zdjęcia rodzinne i grupowe.

Zdjęcia w restauracji to przede wszystkim toast i tort, zdjęcia bawiących się dzieci i fotografie plenerowe rodziców i dziecka, chrzestnych z dzieckiem, babć i dziadków z wnukiem, a także cioć i wujków. W zasadzie nie ma ograniczeń, każdy, kto chce zdjęcie z dzieckiem, takie otrzyma.

Wykorzystuje malownicze otoczenie restauracji, aby stworzyć ciepłe, pełne miłości kadry dziecka i jego najbliższych. Robię również mini sesję plenerową samego dziecka.

Jeśli pogoda nie pozwala na zdjęcia plenerowe — zdjęcia pozowane robię na sali bądź w moim studiu fotograficznym w innym dniu.

Dlaczego warto zrobić pełny reportaż komunijny?

Pełny reportaż komunijny opowie historie tego szczególnego dnia, uchwyci wszystkie ważne elementy, uśmiechy, skupienie, najbliższych Waszemu sercu. Pokaże, co jest ważne tu i teraz, i co będzie ważne po latach, czyli niezwykłą pamiątkę z chwil, które wydarzyły się tego dnia. Zdjęcia pozowane tego nie pokażą.

Co otrzymam z pełnego reportażu?

Otrzymasz przede wszystkim satysfakcję z tego, że nic nie umknęło i zostanie z Wami na zawsze. Ponadto 150 autorsko obrobionych zdjęć z komunii świętej, foto książkę na 50 wybranych przez Was zdjęć i galerie online.

Ile kosztuje fotograf na komunię?

Odpowiedź znajdziesz poniżej. Możesz wybrać dla siebie jeden z moich pakietów, dostosowanych do potrzeb. Moje cenny uwzględniają doświadczenie, wysokiej jakości sprzęt oraz legalnośąć mojej firmy.

Cennik

Dodatkowe Informacje

Zdjęcia komunijne – pytania i odpowiedzi

Ile czasu będą trwały zdjęcia komunijne w domu przy pełnym reportażu?

Zdjęcia komunijne w domu zaczynam robić, na godzinę przed mszą w kościele. Przyjeżdżam na sam koniec, gdy dziecko jest ubierane, robię zdjęcia domowników, czasem Chrzestnych — jeśli są, dziadków i rodziców. Powstają również zdjęcia detali, czyli np. alby lub sukni komunijnej, bukietu i świecy.

Zdjęcia komunijne w kościele - Będzie fotograf wytypowany przez rodziców, czy w związku z tym pojawi się Pani przed kościołem?

W takim przypadku, zdjęć komunijnych w kościele nie mogę zrobić w środku, ale za to robię zdjęcia przed kościołem i po uroczystości. Są to zdjęcia pozowane w otoczeniu kościoła, zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi lub innymi uczestnikami z rodziny.

Czy robi Pani zdjęcia w restauracji?

Do restauracji przyjeżdżam po obiedzie, robię zdjęcia podczas podawania tortu i toastu. Robię zdjęcia plenerowe w otoczeniu restauracji oraz zdjęcia pozowane z rodziną. Nie robię zdjęć gości przy stołach. Moja obecność w restauracji to maksymalnie 1,5 godziny i w tym czasie musimy się zmieścić.

Czym różni się mini sesja plenerowa od pełnej sesji plenerowej?

Mini sesja plenerowa to zdjęcia samego dziecka w tym samym dniu w otoczeniu restauracji, a gdy pogoda nie dopisuje, robię dodatkowe zdjęcia pozowane w restauracji. Przy pełnej sesji plenerowej robię zdjęcia samego dziecka, a także zdjęcia pozowane z rodziną w otoczeniu restauracji. Gdy nie ma pogody w dniu uroczystości, przy pełnej sesji plenerowej zapraszam do mojego studia fotograficznego, aby zrobić dodatkowe zdjęcia pozowane.

W pakiecie mamy zdjęcia komunijne w plenerze. Co jeśli nie będzie pogody?

Jeśli pogoda nie pozwala na zrobienie zdjęć komunijnych w plenerze, wówczas robię zdjęcia pozowane z najbliższymi na sali, gdzie odbywa się przyjęcie, natomiast na zdjęcia plenerowe samego dziecka umawiam się na inny dzień, a miesiącach zimowych robię dodatkowe zdjęcia w moim studiu fotograficznym.

Czy zdjęcia do foto książki możemy wybrać sami?

Tak. Z otrzymanych zdjęć komunijnych do foto książki wybieracie sami.

Oceń!
4 / 5