Sesja Noworodkowa

Fotografia Sesja Noworodkowa Łódź
Strona główna » Sesja Noworodkowa

Sesja Noworodkowa Łódź Fotografia Noworodkowa Bełchatów

Fotografia Noworodkowa

Sesja Noworodkowa może być najpiękniejszym prezentem

Nowe życie jest cudem. Nasze dzieci już zawsze będą dla nas dziećmi, jednak te pierwsze wspólne momenty są najbardziej magiczne i niezapomniane. Fotografią noworodkową zajmuje się każdego dnia, jest to mój sposób na życie i moja pasja. Wiedzę, którą zdobyłam poprzez praktykę, różnego rodzaju szkolenia, warsztaty i doświadczenie gwarantuje, że doskonale wiem gdzie leży granica bezpiecznej sesji noworodkowej dla Waszego maluszka.

Jeżeli interesuje Cię sesja brzuszkowa to zapraszam na moją stronę, gdzie dowiesz się wszystkiego o takiej sesji ciążowej.

Oceniają mnie

Sesja Noworodkowa – kiedy najlepiej ją wykonać?

Sesje noworodkowe wykonuje się w pierwszych dniach życia maluszka od 6 do 21 dnia.

Sesja trwa od 2 do 4 godzin ale w praktyce są to przeważnie dwie godziny. Podczas sesji maluszek ma 2, 3 stylizacje, które udostępniam ja, dotyczy to również kocyków, koszyczków i dodatków do sesji.

Wszystko odbywa się w pomieszczeniu odpowiednio dogrzanym, czystym i przytulnym i aby zapewnić pełen komfort dla mamy i dziecka, to nie spieszymy się. Sesja Noworodkowa Łódź odbywa się w rytmie, który nadaje maluszek, dlatego jest czas na karmienie, przytulenie do mamy, czy zmianę pieluszki.

Na sesje zapraszam rodziców i ich pociechy, aby powstały również magiczne ujęcia wspólne, całej rodziny, dlatego najlepiej ubrać się w neutralne kolory bez wzorów.

Fotografia Noworodkowa – co otrzymasz z takiej sesji?

Z fotografii noworodkowej otrzymujesz 10 magiczny zdjęć w formie galerii online oraz odbitki w ozdobnym opakowaniu.

Na sesję należy umówić się odpowiednio wcześniej, aby zmieścić się w tych kilkunastu dniach życia dziecka.

Cennik

Dodatkowe Informacje

Sesja Noworodkowa Łódź – pytania i odpowiedzi

Gdzie znajduje się Twoje studio?

Sesje noworodkowe odbywają się w Łodzi lub w Bełchatowie. W zależności od potrzeb, możemy spotkać się w wybranej lokalizacji.

Do jakiego wieku wykonuje się fotografię noworodkową?

Fotografię noworodkową wykonuje się od 6 do 21 dnia życia dziecka. Maluszek w tym czasie przesypia większość dnia i pamięta jeszcze życie w brzuszku mamy, dlatego łatwo się dziecko pozycjonuje i nie jest to w żaden sposób uciążliwe dla malca. Całą sesje smacznie przesypia pod czujnym okiem rodziców. Podczas sesji panuje atmosfera bezpieczeństwa, ciepła i radości.

Jak przygotować się na sesję noworodkową?

W dniu sesji najlepiej nie planować dodatkowych spraw do załatwienia. Dobrze, jeśli maluszek nie śpi przed zdjęciami i jest najedzony, ponieważ często zaraz po przyjeździe smacznie zasypia a ja mogę zabrać się do robienia cudownych zdjęć.

Jeśli dziecko karmione jest mleczkiem modyfikowanym, należy zabrać zarówno mleczko jak i butelkę. Ponadto należy mieć kocyk, pieluszkę tetrową, pampersy, oraz smoczek, jeśli dziecko używa.
Podczas sesji wykonuje ujęcia z rodzicami, dlatego proponuje ubrać się lekko w ubrania kolorystycznie naturalne, bez wzorów.

Dziecko często fotografowane jest na golaska, czy w studio panuje odpowiednia temperatura?

Podczas sesji panuje atmosfera korzystna przede wszystkim dla dziecka, ponieważ to ono dyktuje warunki, oraz to jak przebiegać będzie sesja. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, dlatego w studio po uprzednim wietrzeniu panuje temperatura 27-28 stopni. Studio jest zawsze czyste, po każdej sesji wymieniane są akcesoria z którymi dziecko ma kontakt a wszystkie ubranka i tła prane są w płynie hipoalergicznym, oraz prasowane.

Sesja Noworodkowa Łódź - czy musimy przygotować sami stylizacje dla maluszka?

Dbam o to aby moje studio zaopatrzone było we wszystko, czego Wasz skarb potrzebuje. Udostępniam na miejscu całą gamę akcesoriów i ubranek w różnych kolorach. Oczywiście jeśli rodzice chcą wykorzystać własne stylizacje, nie widzę problemu, po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniu szczegółów.

Fotografię Noworodkowa - kiedy rezerwować termin?

Należy skontaktować się ze mną, kiedy mama jest jeszcze w ciąży, najlepiej dwa miesiące przed planowanym porodem i wówczas dokonać rezerwacji terminu. Wiadomo, że termin porodu może się przesunąć, jednak nie stanowi to problemu, po prostu przesuniemy termin sesji noworodkowej, tak aby było jak najbardziej komfortowo dla mamy i dla dziecka. Jeśli jednak zdecydujesz się na sesje noworodkową, kiedy maluszek jest już na świecie, zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zrobić tą sesje dla Was.

Ile trwa sesja noworodkowa?

Na sesji maluszek dyktuje warunki, dlatego trudno jest dokładnie określić czas jej trwania. Sesja może trwać od 2-4 godzin. Najkrócej trwa robienie zdjęć, natomiast karmienie, przewijanie i usypianie maluszka, tak aby miał wszystko czego potrzebuje, zajmuje więcej czasu.

Kto uczestniczy w sesji nowordkowej?

Na sesji powinien panować spokój i bezpieczeństwo, dlatego najlepiej jeśli w sesji uczestniczy jak najmniej osób. Najczęściej jestem ja, oraz rodzice małego skarba.

Czy taka sesja jest bezpieczna dla mojego dziecka?

Bezpieczeństwo dziecka jest na pierwszym miejscu. Zawsze jest przy nim mama, która czuwa i może zgłaszać swoje uwagi, czy zapytać po prostu. Sesja noworodkowa polega na wykorzystaniu predyspozycji dziecka w pierwszych dniach jego życia, do zrobienia jedynych w swoim rodzaju zdjęć. Dziecko pamięta jeszcze życie płodowe, dlatego można je odpowiednio pozycjonować podczas snu. Jeśli jakaś pozycja dziecku nie odpowiada, wówczas po prostu z niej rezygnujemy. Dziecko ma się czuć dobrze, ma mu być ciepło i przyjemnie.
Jestem mamą dwóch dziewczynek, dlatego wiem jak ważne są te kwestie dla rodziców. Zawsze należy pytać fotografa, czy przeszedł szkolenie, lub rozmowę z położną w kwestii bezpiecznych pozycji dla noworodka.
Przed każdą sesją myje ręce oraz dezynfekuje je odpowiednim płynem, poza tym nie zakładam absolutnie żadnej biżuterii. Przed sesją nie używam perfum a jeśli jestem przeziębiona lub ktoś z moich domowników, wówczas odwołuje sesje. Dla bezpieczeństwa dziecka zawsze mam na sobie maseczkę i rękawiczki z delikatnego materiału, aby nie drażnić delikatnej skóry maleństwa np. zimną skórą dłoni.

Oceń!
18 / 4.9