Sesja Kobieca

Fotograficzna Sesja Kobieca Łódź
Strona główna » Sesja Kobieca

Sesja Kobieca Łódź Fotografia Kobieca

Fotografia Kobieca dla Ciebie

Odkryj Twoje piękno na nowo

Czy warto zrobić sesję kobiecą?

Fotografia Kobieca jest dla Ciebie! Tak, dla Ciebie! Wiele z nas wciąż chowa się na słowo sesja fotograficzna. Panuje ogólne przekonanie, że to tylko dla modelek. Stając przed moim obiektywem każda z Was jest modelką. Nie musicie posiadać idealnego ciała, czy umiejętności pozowania, aby efekty sesji były spektakularne.

Wiem, że większość kobiet ma kompleksy mniejsze, czy większe, ale pamiętajcie, że one są tylko w naszych głowach, a sesja kobieca pomaga wydobyć Wasze piękno i wyjątkowość. Zacznij myśleć o sobie pozytywnie i wyraź siebie na sesji kobiecej, poprzez pokazanie własnego stylu.

Piękny makijaż i fryzura, dobrane stylizacje i pozowanie przy muzyce, w luźnej atmosferze, jest świetnym sposobem na chwile relaksu. Pomyśl wreszcie o sobie i może o swoich przyjaciółkach, bo sesja kobieca, to również fantastyczna możliwość spędzenia wspólnego czasu w niecodzienny sposób i świetna zabawa dla wszystkich.

Jeśli prowadzisz swój biznes, fotograficzna sesja kobieca może być przydatna dla kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą, które potrzebują profesjonalnego wizerunku do celów marketingowych i promocyjnych.

Kobieto, dziewczyno, zapraszam Cię do wyjątkowego świata fotografii kobiecej. Pozwól mi pokazać Twoje piękno moimi oczami.

Oceniają mnie

Jak przygotować się do sesji kobiecej?

Kilka dni przed sesją zadbaj o swoją skórę i odpowiednio ją przygotuj, ponieważ dbałość o skórę przed sesją może pomóc w uzyskaniu bardziej naturalnego i wyrównanego wyglądu.

W dniu sesji kobiecej Łódź załóż luźne ubrania nieuciskające skóry, ponieważ takie odciski na skórze po np. skarpetkach wyglądają nieestetycznie i psują efekt. Zadbaj o profesjonalny makijaż sesyjny i fryzurę, w jakiej czujesz się najpiękniejsza.

Myśl pozytywnie, odpręż się i zrelaksuj. Bądź otwarta na pomysły fotografa i pamiętaj, zero stresu.

W co się ubrać na sesje kobiecą?

W moim studiu znajdziesz przeróżne stylizacje kompletne, jeśli jednak chcesz wykorzystać własną stylizacje na sesji kobiecej, nie widzę przeciwwskazań. Przed sesją omawiam z klientkami wszystkie ewentualności.

Czy makijaż i fryzura są w cenie sesji?

Makijaż i fryzura nie są w cenie sesji i należy zadbać o to we własnym zakresie. Dodam, że warto zainwestować w profesjonalne usługi, ponieważ efekty sesji są wówczas lepsze.

Cennik

Dodatkowe informacje

FOTOGRAFIA KOBIECA ŁÓDŹ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Oceń!
13 / 5

Gdzie znajduje się Twoje studio?

Sesje kobiece odbywają się w Łodzi lub w Bełchatowie. W zależności od potrzeb, możemy spotkać się w wybranej lokalizacji.

Jestem nieśmiała, co wtedy?

Ja też byłam nieśmiała i wiem, jak to jest. Teraz jestem straszną gadułą i uwielbiam rozmawiać. Jestem tutaj dla Ciebie i zrobię wszystko, abyś poczuła się komfortowo. Uwierz mi, sesja minie szybciej, niż Ci się wydaje — za szybko 🙂 Efekty będą cieszyć latami.

Mam pomysł na moją sesje kobiecą, czy weźmiesz go po uwagę?

Tak, uwielbiam klientki z pomysłami i chęcią wyrażenia siebie na sesji. Fotografia kobieca to studnia nieskończonych pomysłów, ponieważ każda z Was jest inna i każda inaczej siebie wyraża.

Czy fotografia kobieca może być połączona ze wspólną sesją z partnerem?

Tak, taka sesja może być wspólna po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich szczegółów.

Jak długo trwa zdjęciowa sesja kobieca?

Sesja kobieca trwa około godziny, w zależności od wybranego pakietu sesji.

Sesja Kobieca Łódź - Jak długo czeka się na zdjęcia?

Na zdjęcia z wykonanej sesji czeka się około 3 tygodni.

Sesja Kobieca Sensulana - Czy wykonasz ją dla mnie?

Oczywiście wykonam taką sesję sesnsualną dla Ciebie! Takie zdjęcia podkreślają Twoją naturalną urodę i pewność siebie. Pomogę Ci odkryć swoje piękno na nowo.