Zdjęcia komunijne | Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej Lenki

MINI REPORTAŻ KOMUNIJNY
Strona główna » Reportaż z Chrztu » Zdjęcia Komunijne z Pierwszej Komunii Lenki

Pierwsza Komunia Święta Lenki

Ten dzień był dla mnie szczególnie ważny, ponieważ dzisiaj nie tylko byłam fotografem, ale przede wszystkim mamą.

Lenka to moja córka, moja mała córeczka, która jeszcze przed chwilą była słodkim bobasem, a teraz przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej.
Dzień zaczął się spokojnie, z natury jestem pedantyczna i lubię mieć wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, dlatego w ten ważny dzień wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Łatwo nie było, gdyż pandemia skutecznie i systematycznie psuła wszystkim nerwy, na szczęście jednak wszystko się udało.

Zdjęcia komunijne do naszego reportażu zaczęłam oczywiście od przygotowań w domu, tutaj pomógł mi mój mąż, który również zajmuje się fotografią profesjonalną. Kilka kadrów uchwycił więc on, tworząc nam niezapomnianą pamiątkę z tych ulotnych momentów.

Następne były zdjęcia w kościele, gdzie udało się przemycić aparat, mimo fotografa „kościelnego”. Przyznam się od razu, że nie lubię takich sztampowych zdjęć pozowanych, dlatego sama zrobiłam zdjęcia mojemu dziecku w kościele.

Jak w kościele, to i przed kościołem, czyli zdjęcia dzieci i naszych gości. Naprawdę super się to teraz ogląda, bo ten reportaż się „klei” widać co działo się jednocześnie w kościele i przed nim. Skupienie i nostalgia dzieci oraz zadowolenie i oczekiwanie najbliższych. Po mszy zrobiłam również zdjęcia grupowe i pozowane przed kościołem.

Po uroczystości nadszedł czas na świętowanie. Zdjęcia w restauracji nigdy nie przyniosły mi tyle radości, bo wreszcie fotografowałam swoich bliskich w takich okolicznościach. Był tort, Pani animatorka, uśmiechy i radość dzieci, a nawet mini sesja plenerowa.

Reportaż wyszedł naprawdę pokaźny, wrzucam jedynie jego ułamek wraz z sesją plenerową Lenki innego dnia.

Zapraszam do oglądania.

Cudoowna komunijna sesja plenerowa Lenki

Co tutaj dużo pisać – Lenka zapowaowała tutaj jak prawdziwa modelka. Nieprzecietne miejsce, klimat i pogoda zrobiły swoje. Do tego magiczne słońce i mamy przepiękne światło. Z resztą zobaczcie sami co z tego wyszło…

Oceń!
2 / 5

Paulina

Paulina

Mama i żona | Fotograf rodzinny

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

Mini Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej Pauliny

Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej Pauliny Zdjęcia komunijne z reportażu Pauli zaczęły się nietypowo, ponieważ dopiero w restauracji. Dzień był wyjątkowo upalny, a otoczenie, w którym odbywało się przyjęcie, bajkowe. Dodatkowo goście przybyli...