Zdjęcia z Chrztu Świętego Tosi

CHRZEST ŚWIĘTY
Strona główna » Reportaż z Chrztu » Zdjęcia z Chrztu Świętego Tosi

Chrzest Święty Tosi, to rodzinna atmosfera w asyście złotych promieni słonecznych.

Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia rozpoczęłam w domu rodzinnym Tosi. Gdy przybyłam na miejsce dziewczynka smacznie drzemała, miałam więc chwile czasu, aby oddać się fotografowaniu detali, co tak bardzo lubię. Mały braciszek Tosi, to bardzo wdzięczny model i nie pozwolił mi się nudzić, poza tym na miejscu byli i rodzice chrzestni i dziadkowie, a nawet pradziadek, co wprawiło mnie w totalne skupienie, ponieważ nie często zdarza się tak wiele interesujących ludzi jednocześnie. Ta wielopokoleniowa cudowna rodzina dała mi mnóstwo możliwość, aby zrobić dla nich piękna pamiątkę w postaci niezapomnianych zdjęć.

Tosia wstała wyspana i radosna a po dodatkowej porcji mleczka to już była pełnia szczęścia. Nie potrzebowała też większej zachęty do radości w kościele. Dostojnie i z gracją, niczym księżniczka poddawała się kolejnym etapom obrzędu Chrztu podczas mszy świętej.

Na słowa uznania zasługuje również jej mały braciszek, który pomagał przy ubieraniu Tosi, dzielnie towarzyszył również w kościele.

Na sali, po wesołym toaście i przepysznym torcie przyszedł czas na zdjęcia plenerowe. Tym razem wybraliśmy się na spacer do lasu. Pogoda była cudowna, świetni ludzie i uśmiechnięte dzieci, no czy można chcieć więcej? Ten plener stworzył okazję do świetnej pamiątki dla tej świetnej rodzinki.

Paulina

Paulina

Mama i żona | fotograf dziecięcy

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]