Reportaż z Chrztu Świętego Neli

CHRZEST ŚWIĘTY
Strona główna » Reportaż z Chrztu » Reportaż Zdjęciowy z Chrztu Świętego Neli

Dzień Chrztu świętego Neli był dniem niezwykle udanym

Mimo iż blisko było do jesieni, pogoda była piękna, słoneczna i ciepła. U Neli fotoreportaż zaczął się dopiero w kościele, ale nie przeszkodziło to w stworzeniu pięknej fotograficznej historii.

Kościół urzekł mnie od początku do końca. Stary, malutki, skromny. Takie kocham najbardziej, na zewnątrz i w środku czuło się lata i pokolenia, dobro i spokój. Uroczystość Chrztu przebiegła oczywiści bez zakłóceń i komplikacji. Nela to prawdziwa wojowniczka o brązowych oczach, jednak ta ciekawa świata mała dama uległa temu spokojowi i podniosłości chwili.

Nie byłabym sobą, gdybym nie wykorzystała tak pięknej scenerii, dlatego zdjęcia rodzinne przed tym pięknym kościołem były moim priorytetem.

Nela ma to szczęście, że ma obok siebie dużą, kochającą rodzinę. Po przyjeździe na salę w której organizowane było przyjęcie, nie nadążyłam w robieniu zdjęć, tyle się działo. Te uśmiechy, życzenia, luźne rozmowy, bawiące się dzieci… ach, było cudnie.

Jeszcze przed toastem i tortem zabrałam rodzinę na sesję plenerową nieopodal sali. Piękne otoczenie, zieleń, stawy i słońce sprawiły, że zdjęciom nie było końca. Trudno opisać słowami co tam się działo, najlepiej zobaczyć na własne oczy, do czego oczywiście zachęcam.

Oceń!
2 / 5

Paulina

Paulina

Mama i żona | Fotograf rodzinny

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

Zdjęcia z Chrztu Świętego Tosi

Chrzest Święty Tosi, to rodzinna atmosfera w asyście złotych promieni słonecznych. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia rozpoczęłam w domu rodzinnym Tosi. Gdy przybyłam na miejsce dziewczynka smacznie drzemała, miałam więc chwile czasu, aby oddać...

Reportaż z Chrztu Świętego Jagódki | Fotograf na Chrzest

Chrzest Święty Jagódki to róże, kwiaty i słodkości. Piękna pogoda tego dnia skłoniła mnie do konsternacji, że ja to mam jednak w życiu szczęście. Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego Jagódki odbywało się w cudownej restauracji, której otoczenie to raj...

Reportaż Zdjęciowy z Chrztu Świętego Nikodema

Chrzest Święty Nikodema był wielkim przeżyciem dla jego rodziców i rodziny Każdy szczegół zaplanowany był w największej staranności, co oczywiście nie umknęło mojej uwadze. Stonowane kolory, beże, biele i zieleń, kolory natury i ciepłego lata...

Zdjęcia z Chrztu Świętego Nadii

Chrzest Święty Nadii odbył się w pięknym kościele w malowniczej okolicy Pogoda sprzyjała od rana, dlatego nie było przeszkód, aby fotografować na zewnątrz. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia rozpoczęłam w domu rodzinnym Nadii. Już od progu...