Fotograficzny Reportaż Z Chrztu Św. Jagódki

CHRZEST ŚWIĘTY
Strona główna » Reportaż z Chrztu » Reportaż z Chrztu Świętego Jagódki | Fotograf na Chrzest

Chrzest Święty Jagódki to róże, kwiaty i słodkości.

Piękna pogoda tego dnia skłoniła mnie do konsternacji, że ja to mam jednak w życiu szczęście. Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego Jagódki odbywało się w cudownej restauracji, której otoczenie to raj dla fotografa, ale od początku…

Tego dnia robiłam pełny reportaż. Zdjęcia w domu to była przyjemność, ponieważ tak się złożyło, że rodzice Jagódki, to moi dobrzy znajomi, nie było więc skrępowania domowników moją osobą. Obecni rodzice chrzestni, brat i babcia Jagódki stworzyli wiele możliwości do pięknych zdjęć a sama Jagoda to mój słodziak roku, zdjęcia więc robiły się same.

W kościele byliśmy świadkami pięknego Chrztu, bez mszy świętej i mimo, że mało było czasu na zdjęcia, zrobiłam wszystko to, co chciałam, mając dodatkowy zapas, ponieważ zawszę robię duuużo więcej zdjęć niż powinnam, aby rodzice mieli z czego wybierać. Słodziak Jagoda poległa, mimo skróconej wersji mszy i zasnęła.

Na sali, po wesołym toaście i przepysznym torcie przyszedł czas na zdjęcia plenerowe. Na szczęście otoczenie wokół było tak urokliwe, że stanowiło wymarzoną scenerię do tej sesji.
Mogłabym jeszcze długo pisać i opisywać ten fajny dzień, ale sądzę, że najlepiej zrobią to fotografie z Chrztu Świętego.

 

Paulina

Paulina

Mama i żona | fotograf dziecięcy

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]