Reportaż z Chrztu Świętego Nadii

CHRZEST ŚWIĘTY
Strona główna » Reportaż z Chrztu » Zdjęcia z Chrztu Świętego Nadii

Chrzest Święty Nadii odbył się w pięknym kościele w malowniczej okolicy

Pogoda sprzyjała od rana, dlatego nie było przeszkód, aby fotografować na zewnątrz.

Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia rozpoczęłam w domu rodzinnym Nadii. Już od progu powitał mnie słodki uśmiech dziewczynki, który utrzymywał się na jej słodkiej buzi cały dzień.

W przygotowaniach uczestniczyło wiele osób, rodzice, chrzestni babcie i dziadkowie. W towarzystwie wesołych rozmów i radości robiłam spokojnie zdjęcia. Zostałam przyjęta naprawdę cudownie. Fajnie, gdy od początku złapie się nić porozumienia z rodziną i bliskimi, ponieważ taka praca to wówczas przyjemność.

Nadia, wraz ze swoim uśmiechem przebrnęła przez nielubiany proces ubierania, zakładania i strojenia. Nie potrzebowała też większej zachęty do radości w kościele. Dostojnie i z gracją, niczym księżniczka poddawała się kolejnym etapom obrzędu Chrztu podczas mszy świętej.

Nie poddała się, nawet gdy przyszedł czas na drzemkę i przepięknie pozowała do wspólnych zdjęć z rodziną przed kościołem. Na słowa uznania zasługuje również jej mały braciszek, który dzielnie towarzyszył siostrze w tym ciekawym wydarzeniu oraz rodzice i chrzestni.

Na sali, po wesołym toaście i przepysznym torcie przyszedł czas na zdjęcia plenerowe. Na szczęście otoczenie wokół było tak urokliwe, że stanowiło wymarzoną scenerię do tej sesji.
Mogłabym jeszcze długo pisać i opisywać ten fajny dzień, ale sądzę, że najlepiej zrobią to fotografie z Chrztu Świętego.

 

 

Paulina

Paulina

Mama i żona | fotograf dziecięcy

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]