Reportaż z Chrztu Świętego Nikodema

CHRZEST ŚWIĘTY
Strona główna » Reportaż z Chrztu » Reportaż Zdjęciowy z Chrztu Świętego Nikodema

Chrzest Święty Nikodema był wielkim przeżyciem dla jego rodziców i rodziny

Każdy szczegół zaplanowany był w największej staranności, co oczywiście nie umknęło mojej uwadze. Stonowane kolory, beże, biele i zieleń, kolory natury i ciepłego lata rozgrzewały serca, mimo chłodnej pogody. W domu rodzinnym Nikodema panowała atmosfera sielska i radosna. Uśmiechnięta mama, radosny tata i ciekawy nowej osoby Nikodem. Wszyscy fajnie bawiliśmy się przy tych zdjęciach, bez pozowania, bez sztuczności i napinania. Tylko radość, no i magia, bo takie wspólne chwile z rodziną są magiczne, wyjątkowe i nie zdarzają się niestety często.

Podczas ceremonii Chrztu Świętego w kościele, wszyscy uczestnicy oddali się melancholii i skupieniu. Atmosfera sprzyjała wspólnemu przeżywaniu tej chwili w radości. Wszystko to widać na zdjęciach z reportażu. Każdy szczegół tak ważny dla rodziców został przeze mnie uchwycony. Towarzyszyłam im wszędzie, gdzie to było możliwe, jednocześnie będąc niewidoczna, aby nie zakłócać tych ważnych momentów.

Sala, na której odbyło się przyjęcie, oraz jej otoczenie, jak nie trudno się domyślić, również zachwycały wystrojem i urokliwością miejsca. Tutaj również zadbano o szczegóły, począwszy od zastawy na stole, poprzez kwiaty, kończąc na wykwintnych potrawach. Najważniejsza była jednak atmosfera przyjęcia, pełna radości i miłości.

Sesja plenerowa tego dnia była niemożliwa z powodu pogody. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom rodziców, zaprosiłam Nikodema z najbliższymi do mojego studia, w którym w równie wesołej atmosferze powstały pamiątkowe zdjęcia Nikodema z rodzicami i Chrzestnymi.

 

Paulina

Paulina

Mama i żona | fotograf dziecięcy

Kocham zdjęcia i filmowe kadry pełnych emocji i uczuć. Uwielbiam zdrowy tryb życia, zdrową kuchnię i moich bliskich. Rodzina, to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]